ФЕМІНОСТ УРО: ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ
Феміност Уро – це комплексна дія рослинних екстрактів та вітамінів, яка забезпечує підтримку м'язевого тонуса сечовивідних шляхів та структур тазового дна, що покращує контроль над утриманням сечі та підтримує роботу сечовивідної системи.
ФЕМІНОСТ УРО: ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ
Феміност Уро – це комплексна дія рослинних екстрактів та вітамінів, яка забезпечує підтримку м'язевого тонуса сечовивідних шляхів та структур тазового дна, що покращує контроль над утриманням сечі та підтримує роботу сечовивідної системи.
Сприяє:
Активні водорозчинні інгредієнти екстракту насіння гарбуза з ізофлавонами з екстракту соєвих бобів сприяють зменшенню мимовільного сечовипускання, денного та нічного сечовипускання та мають сприятливий вплив на людей з гіперактивністю сечового міхура, шляхом структурного покращення сечового міхура та функцій м'язів сфінктера.

Журавлина містить природні антиоксиданти, які допомагають захистити клітини та тканини від шкідливого впливу вільних радикалів.

Екстракт кропиви - детоксикатор, допомагає підтриманню гарного загального стану.

Вітамін D3 допомагає підтримувати нормальне функціонування м'язової системи та бере участь у процесі клітинного поділу, а В12 сприяє процесу поділу клітин.
Спосіб застосування
Внутрішньо. 1-2 таблетки на день після їжі. Запивати достатньою кількістю питної води. Не перевищувати рекомендовану дозу.
Склад
екстракт насіння гарбуза; порошок соку журавлини; наповнювач: мікрокристалічна
целюлоза; екстракт соєвих бобів; екстракт трави кропиви; агент проти злежування: магнію стеарат, кремнію діоксид; вітамін D (холекальциферол); вітамін В12 (ціанокобаламін); оболонка: гідроксипропілметил-целюлоза, мікрокристалічна целюлоза, гліцерин; барвники: титану діоксид (Е171), Е120, Е132.
1 таблетка 500 мг містить
260 мг екстракту насіння гарбуза; 50 мг порошку соку журавлини; 25 мг екстракту соєвих бобів; 25 мг екстракту трави кропиви; 2,5 мкг вітаміну D (50% NRV*); 1,25 мкг вітаміну В12 (50% NRV*). *
NRV - референсні величини споживання для дорослих, прийняті в ЄС із розрахунку на середньостатистичного дорослого.
Протипоказання
Індивідуальна чутливість до окремих компонентів дієтичної добавки.
Вміст упаковки
56 таблеток, вкритих оболонкою.
Вага нетто: 28 г.
Рекомендації щодо застосування
Продукт рекомендовано приймати протягом 6-8 тижнів. Продукт призначений для дорослих. Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не є лікарським засобом.
Умови зберігання та термін придатності
Зберігати в упаковці виробника, при температурі не вище 25 ºС. Строк придатності 3 роки з дати виробництва. Зберігати у недоступному для дітей місці.
Виробник
Натурпродукт Фарма Сп. з о.о. 07-300 Острув Мазовєцка, вул. Подсточиско, 30, Польща.
Імпортер/Підприємство, яке здійснює прийняття претензій від споживача
ТОВ «Натурпродукт-Вега». Вул. Софіївська, 1, Софіївська Борщагівка, Київська обл. 08131, Україна. Тел.: (044) 277 2230;
факс: (044) 277 2231.